Проектування, поставка, монтаж і сервіс інженерних систем

Проектування систем опалення, вентиляції та кондиціонування

Проектування систем опалення, вентиляції та кондиціонування

  • Обстеження об'єкта проектування;

  • Попереднє опрацювання об'єкта проектування з виявленням основних якісних показників і ключових моментів;

  • Складання і узгодження з Замовником завдання на проектування;

  • Розробкуа проектної документації з урахуванням вимог нормативних документів і стандартів, а також побажань Замовника.

Фахівці компанії створюють вигідні та ефективні рішення з огляду на особливості приміщення, способи експлуатації і Ваші цілі. Завдяки прямій співпраці з постачальниками обладнання ми можемо запропонувати різні цінові варіанти вирішення поставлених завдань. Інженери ПК-ЕМС проведуть аналіз оцінки тепловтрати, теплопоступления і необхідну кількість повітря згідно площі приміщення, майбутніх особливостей експлуатації, наявності спеціальної техніки, потреби в усуненні зайвої вологи або ж додаткового зволоження повітря. Найчастіше проектування природної вентиляції вирішує всі ці проблеми, однак при необхідності вирішувати нестандартні проблеми слід звернутися до фахівців для розробки примусової системи вентиляції.

Проектування котелень на газовому та твердому паливі

Проектування котелень на газовому та твердому паливі

Проектування котеленьних систем займає значну кількість часу і розрахунків. Розробка плану котелень систем вимагає складних інженерних розрахунків і тому найкраще звернутися до кваліфікованих фахівців нашої команди.

Важливо щоб проект котелень і газових систем становили досвідчені інженери, це через високу технологічність цього обладнання. Проекти даного типу вимагають врахування особливостей роботи котлів і теплоносіїв. Всі роботи проводяться з урахуванням загальноприйнятих стандартів і норм.

Проектування насосних станцій

Проектування насосних станцій

Насосна станція - складний інженерний об'єкт, який включає в себе не тільки насоси і пульт управління, але і гідроакумулятори, вузли обліку, розподільні мережі, підключення до зовнішнього джерела водопостачання, запірну і регулюючу арматуру.


Проектування насосних станцій та систем водопостачання є головним етапом для майбутнього забезпечення водою як житлових будинків, так і промислових об'єктів. Інженерна розробка насосних комплексів складний процес, який повинен відповідати вимогами сучасних стандартів і норм.

Основні завдання проектування насосних станцій пов'язані з розрахунком параметрів добового і миттєвої витрати води, необхідного тиску в системі, обв'язки насосних станцій, підбір комплектуючих для майбутньої збірки. Ефективна автоматизація роботи системи дозволить знизити витрати на експлуатацію та підвищити працездатність насоса.

Проектування теплових і розподільних пунктів, бойлерних

Проектування теплових і розподільних пунктів, бойлерних

Проектування теплових мереж здійснюється відповідно до діючих стандартів і норм будівництва (ДБН). ПК-ЕМС розробить проект теплосистем для приміщень різного призначення. Теплові пункти одна з таких систем. Наша команда розробить модель оптимального використання параметрів теплоносія для підтримки комфортних умов на вибраному об'єкті. Першим етапом в такій роботі є проектування центральних теплових вузлів. І тільки після узгодження проекту теплового пункту відбувається подальше проектування системи опалення.

Теплові та розподільні пункти (вузли) призначені для розподілу тепла від котелень або центральних тепломереж. Системи гарячого водопостачання, опалення, вентиляції - саме для їх нормальної роботи потрібно розробляти проект теплових пунктів. Кваліфікований підхід у проектуванні цих систем забезпечить економну витрату централізованого теплопостачання і дозволить зберегти чималі кошти.

Проектування теплових, водопровідних, газових мереж

Проектування теплових, водопровідних, газових мереж

Проектування водопроводу. Дуже важливо забезпечити безперервну подачу води для забезпечення всіх потреб споживача. Модель проекту розташування водопроводу в майбутньому стане планом будівництва і тому необхідно на початковому етапі створити оптимізовані рішення враховують особливості приміщення і наявність інших комунікацій. Створення системи водопостачання проектується з урахуванням функціонального навантаження і з найменшими витратами коштів.


Проектування тепломережі. Розробка тепломережі проводиться відповідно до схем газових систем, а також систем опалення та водопостачання. При роботі згуртованість інженерів є необхідною умовою для створення проекту в якому все системи функціонують гармонійно. Проектування теплових систем формується з урахуванням діаметра, довжини мереж і кількості приміщень.

Проектування газових систем. Наші фахівці створюють проект газопостачання з урахуванням норм затверджених в Україні. Наявність газу - це важлива умова комфортного життя і роботи в приміщенні. Всі схеми розробляються відповідно до чинних будівельних нормативів. В ході подальшого будівництва часто виникають нестиковки з планом, тому важливо врахувати можливі труднощі і прописати їх заздалегідь. Всі ці нюанси враховуються в нашому проектуванні завдяки багаторічному досвіду роботи наших фахівців.

Made on
Tilda