Проектування, поставка, монтаж і сервіс інженерних систем

Монтаж і пусконалагодження насосних станцій

Монтаж і пусконалагодження насосних станцій

Перед початком монтажу насосної станції необхідно щоб усі будівельні роботи були закінчені. Також в приміщенні повинна бути підготовлена ​​майданчик (бетонний фундамент) і необхідні виходи для розміщення обладнання, а також місце для інструментів монтажу. Після проведення аналізу стану приміщення наші фахівці перейдуть до установки устаткування. Необхідно пам'ятати, що всі механізми обладнання поставляються в зібраному вигляді і не вимагають додаткової збірки. Монтаж починається з установки насосних рам на фундамент, після проводиться установка обладнання.
По закінченню установки команда ПК-ЕМС перейде до налагодження. Головними параметрами для перевірки є натиск обладнання і його потужність. Насосне обладнання піддається робочому навантаженні і проводиться аналіз коректності його роботи. Якщо виявлені неполадки обладнання переналаштовується. Після завершення всіх робіт готуються відповідні документи, які є підставою для здачі обладнання в експлуатацію.

Монтаж і пусконалагодження теплових пунктів

Монтаж і пусконалагодження теплових пунктів

Тепловий пункт це система пристроїв і мереж, що обумовлюють підключення приладів опалення та гарячого водопостачання об'єкта до джерела теплопостачання. Монтаж теплового пункту технічно складний процес, який передбачає настройку управління теплоспоживання, регулювання температури, розподілу тепла по системі опалення об'єкта. Перед початком такого типу робіт фахівці ПК-ЕМС повинні ознайомитися з проектною документацією, технічними умовами постачальника послуг теплопостачання.

Після вивчення документації, технічних умов і будівельних норм проводиться установка конструкції і самого обладнання. Після завершення всіх робіт проводиться налагодження роботи всієї системи згідно з рекомендованими параметрами коректної роботи. Команда ПК-ЕМС проведе запуск системи, відстежить її роботу і перевірить ефективність теплопередачі обладнання. Якщо вся система працює і ніяких збоїв на вузлах не спостерігається, то об'єкт здається в експлуатацію з підписанням відповідного акта.

Монтаж і пусконалагодження котельного обладнання

Монтаж і пусконалагодження котельного обладнання

Установка котельного обладнання та пусконалагоджувальні роботи, є завершальними етапами будівництва котельні. Дані роботи вимагають від виконавця високої кваліфікації і тому необхідно звертатися тільки до перевірених фахівців. Компанія ПК-ЕМС гарантує Вам якість і професійне виконання всіх робіт.

  Після проведення всіх необхідних вимірів майданчиків розміщення котельної установки і з актом дозволу від державної служби наші фахівці встановлять обладнання. Після запуску котельні ми зробимо наладку її роботи, сюди входить перевірка коректної роботи, перевірка температурних режимів та ефективності подачі тепла. На всі наші роботи ми даємо гарантію 6 місяців. Після підписання акта про здачу в експлуатацію обладнання, фахівці ПК-ЕМС завершують свою роботу.

   Монтаж і пусконалагодження вентиляційних систем

   Монтаж і пусконалагодження вентиляційних систем

   Вентиляційна система важлива складова комфортного перебування в приміщенні і нормального функціонування обладнання на даному об'єкті. Для ефективної роботи вентиляції необхідно правильно провести проектування, потім приступити до монтажу. Установка системи проводиться згідно з будівельними нормами і правилами. Наші фахівці розробляють і прокладають як природну, так і штучну вентиляцію.

   Після закінчення монтажних робіт необхідно приступати до пусконалагодження. Налагодження системи вентиляції проводиться згідно з вимогами Сніпа «Внутрішні санітарно-технічні системи». На жаль вимоги цього документа досить складно виконати в сучасних умовах. Саме тому потрібні кваліфіковані фахівці, які мають необхідні інструменти (анемометр, термометр, мікроманометр або диференційний манометр вентиляційного діапазону, пневмометричні трубки, барометр, тахометр, шумомір) і здатні привести систему до показань норми. Після завершення аналізу роботи і усунення неполадок в роботі системи проект завершується підписанням акту про здачу в експлуатацію.

   Основа проведення монтажних і пусконалагоджувальних робіт - проектна документація. Перед початком робіт складається план виконання робіт, погоджений з термінами постачання обладнання, якістю, дотриманням необхідних заходів безпеки, застосування якісного обладнання.


   - Наявність необхідних механізмів та інструментів


   - Досвідчені слюсарі, монтажники, зварювальники та інші фахівці


   - Керівництво над роботами здійснюється кваліфікованим інженерним складом


   Робота відбувається у взаємодії з фахівцем технічного нагляду замовника.

   Made on
   Tilda